wróć do wiadomości


[anime] Trzy kolejne odcinki specjalne zapowiedziane!

Potwierdzono, że w 2020 roku, wraz z trzema tomikami light novel (14, 15 oraz 16) zostaną wydane trzy kolejne odcinki OVA anime Slime. Historię do każdego z nich napisze autor oryginalnej powieści, Fuse. Streszczenie pierwszego odcinka, który trafi do sprzedaży 27 marca: „Rimuru, który w zastępstwie zostaje nauczycielem uczniów Shizu w Wolnej Akademii Królestwa Ingrasii, bierze udział w dorocznym treningu walki na świeżym powietrzu. Zafascynowany nagrodą, jaką może dostać za zwycięstwo, akceptuje wyzwanie rzucone mu przez nauczyciela, Jeffa. Sytuacja komplikuje się, gdy przed uczniami pojawia się wróg...”. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 26.11.2019

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, tensura nikki, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Plunderer, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Shinchou no Yuusha, Somali to Mori no Kamisama, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.