wróć do wiadomości


[anime] Zwiastuny oraz plakaty promujące!

Pojawiły się trailery oraz plakaty promujące dwie nadchodzące serie z uniwersum Slime'a – drugi sezon serii głównej, a także serię poboczną, Tensura Nikki. Ilustracje zamieszczam poniżej, natomiast zwiastuny można znaleźć tutaj (druga seria) i tutaj (seria poboczna). Przypominam, że anime będą nadawane następująco: od października do grudnia 2020 pierwsze 12-13 odcinków drugiej serii, następnie od stycznia do marca 2021 roku seria poboczna Tensura Nikki, a następnie od kwietnia do czerwca druga część drugiej serii. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 22.03.2020

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, tensura nikki, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Hachi-nan tte, Sore wa Nai deshou, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Plunderer, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Shinchou no Yuusha, Somali to Mori no Kamisama, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.